eTarot.cz bTarot.cz

Horoskop na rok 2023

Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna
Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby

Rádi byste věděli, na co se těšit v roce 2023? Náš stručný horoskop odhaluje poutavá zákoutí osudu, která zůstávají před naším rozumovým zrakem utajena. Podle horoskopu snáze naleznete důležité střípky mozaiky života, který Vás čeká během roku 2023. Láska, kariéra i peníze si zaslouží vodítko v podobě důležitých tipů na příležitosti, jež nesmíte minout, i slabin, na které byste měli být opatrní.

Podrobnou verzi horoskopů nalznete na partnerské stránce eTarot.cz

Beran

Beran

21. březen až 20. duben
Planeta: Mars
Živel: Oheň

Horoskop na rok 2023

Berani, v roce 2023 si dejte pozor, abyste zůstávali vždy nad věcí a nevrhali se do všeho bezhlavě. Jen pokud budete mít věci pod kontrolou, můžete si zachovat úsměv na rtech i klidný spánek.

Horoskop napovídá, že Berany čeká několik zásadních setkání v osobní i pracovní sféře. Pokud podnikáte, určitě zvažte na konci roku, zda firmu neprodat a věnovat se novým výzvám.

Láska

Berani, v roce 2023 budete muset bojovat s vlastní impulzivností. Pokud toužíte po harmonickém svazku s partnerem, musíte být v lásce méně vznětliví.

Kariéra

Rok 2023 je výzvou pro Vaši kreativitu. Pokud chcete dokončit nebo naopak začít nějaký projekt, který vyžaduje tvůrčí myšlení, je ta pravá chvíle.

Býk

Býk

21. duben až 20. květen
Planeta: Venuše
Živel: Země

Horoskop na rok 2023

Hlavní povahové vlastnosti, kterými jsou trpělivost a opatrnost, přinesou podle horoskopu v roce 2023 Býkům největší užitek.

Krátkodobému stresu se během roku nevyhnete. Když však budete dostatečně a pravidelně odpočívat, získáte dostatek sil vzdorovat nástrahám osudu.

Podle horoskopu máte velkou šanci splnit si nejeden životní sen.

Láska

Býci, v partnerských vztazích budete během roku 2023 muset čelit nejistotám a nástrahám osudu. Horoskop prozrazuje, že budete muset nejprve zjistit, co vlastně od života chcete a ohlédnete se do minulosti, jaké podoby partnerského soužití Vám nejvíce vyhovovaly.

Kariéra

První polovina roku je ideální pro podporu Vaší kariéry nebo podnikatelských záměrů. Věřte především vlastnímu instinktu. Podle horoskopu pro Vás bude výhodné spoléhat zejména na Váš šestý smysl.

Blíženci

Blíženci

22. květen až 21. červen
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch

Horoskop na rok 2023

Horoskop na rok 2023 Blížencům předpovídá, že během roku Vaše ambice i nápady budou získávat konkrétní podobu a druhá polovina roku pak přinese vytoužené ovoce.

Poslední léta přinášela Blížencům dost životních zkoušek a vzrušení. Rok 2023 je proto vhodný k tomu, abyste se na chvíli zastavili a zkusili zvolnit tempo.

Láska

Blíženci, touha být v blízkosti vyvoleného protějšku bude v tomto roce silnější než jindy. Horoskop napovídá, že zásadním tématem pro Vás bude v tomto ohledu věrnost.

Kariéra

Podle horoskopu na rok 2023 bude potřeba na chvíli zastavit a porozhlédnout se kolem sebe. Máte  již pěknou hromadu výsledků. Nyní však nastává čas zamyslet se nad dalším směřováním. Práce přesčas a další majetky Vás přestávají naplňovat.

Rak

Rak

22. červen až 22. červenec
Planeta: Měsíc
Živel: Voda

Horoskop na rok 2023

V roce 2023 budou Raci přitahovat stejně smýšlející jedince ze svého okolí. Přátelé Vás naplní optimismem a nadšením pro vše nové. Z horoskopu vyplývá, že nepříjemné maličkosti Vás nerozhodí tolik, jako tomu bývalo často dříve.

Horoskop prozrazuje, že v roce 2023 prohloubíte rovněž své vnitřní obzory - porozumění sobě samému. Odměna za dobře vykonanou práci Vás nemine. Co se týče otázek lásky, budete v citech od protějšku vyžadovat silnou odezvu, které se Vám podle horoskopu také dostane.

Láska

Raci, horoskop radí, abyste šetřili s počtem nezávazných schůzek a flirtů, jinak riskujete vyčerpání a zklamání.

Kariéra

Pouze dostatečně odpočatí a vyrovnaní podáváte ty správné pracovní výkony. Horoskop proto předpovídá, že vnitřní harmonie bude předzvěstí i Vašeho pracovního úspěchu v roce 2023.

Lev

Lev

23. červenec až 22. srpen
Planeta: Slunce
Živel: Oheň

Horoskop na rok 2023

Horoskop na rok 2023 připravuje pro Lvi ideální podmínky v oblasti splnění dlouhodobých přání a vyřešení vleklých problémů. Získáte sílu a potřebný odstup, abyste se vyrovnali s náročnými úkoly i citovou nerovnováhou, která Vám zbytečně ubírá tolik energie.

Láska

Horoskop praví, že během roku 2023 se v lásce vrátíte zpět do mladistvých let. Pravá změna přístupu k životu se musí odehrát uvnitř Vás. Výměna protějšku sama o sobě nic neřeší.

Kariéra

Úspěch v roce 2023 je zaručen. Ideálním obdobím, kdy planety dodají nejvyšší podporu Vašemu snažení, je léto. Živlem všech Lvů je oheň.

Panna

Panna

23. srpen až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země

Horoskop na rok 2023

Diplomacie obvykle nedělá Pannám problémy. Podle horoskopu však v roce 2023 bude třeba učinit nejeden kompromis. Kousnout se do rtu a jít chvíli s davem sice může trochu bolet a sebevědomí to rozhodně nepřidá, ovšem zbytečné hádky, které si tak ušetříte, jsou k nezaplacení. Horoskop navíc Pannám předpovídá úspěch.

Láska

Panny, horoskop na rok 2023 předpovídá, že budete mnohdy čelit vlastním přáním a touhám. Je však otázkou, zda se Vám podaří překročit vlastní stín a držet silné emoce na uzdě.

Kariéra

Letošní rok je výzvou pro Vaši fantazii. Panny, bude potřeba důvtip, dobrá orientace v nových technologiích a také správné vysvětlení pro Vašeho šéfa.  V létě tak budete mít dostatek času na rodinu i odpočinek, který tak často zanedbáváte.

Váhy

Váhy

23 září až 23. říjen
Planeta: Venuše
Živel: Vzduch

Horoskop na rok 2023

Rok 2023 bude podle horoskopu pro Váhy bezproblémový. Peníze a rodina, případně partnerské vztahy, jsou to hlavní, co budete odměřovat na miskách vah. Ucítíte rovněž potřebu lépe si zorganizovat život. Rádi byste totiž cestovali, což ovšem vyžaduje dokonalou souhru s okolím.

Láska

Váhy, pro rok 2023 horoskop zdůrazňuje, že nic netrvá věčně. Pokud jste v partnerském svazku již mnoho let, dejte si pozor, aby Vaše snaha neusnula na vavřínech. Stejně tak, pokud jste právě bez partnera, myslete na to, že rok 2023 bude přelomový.

Kariéra

Váhy, horoskop předpovídá, že netoužíte po ovládnutí světa. Stačí Vám, když cítíte vnitřní harmonii a vyrovnanost. To je důležitý avšak nesnadný cíl, na kterém budete ustavičně pracovat.

Štír

Štír

24. říjen až 22. listopad
Planeta: Pluto
Živel: Voda

Horoskop na rok 2023

Horoskop praví, že velká změna v roce 2023 na Štíry čeká doslova za rohem. Je jen na Vás, jestli se Vám podaří na křižovatce správně zabočit a jít tak svému štěstí naproti. Štíři touží po volnosti a nezávislosti. První, co byste tedy měli udělat, je sepsat všechny myšlenky a plány přehledně na papír.

Láska

Štíři, podle horoskopu na tento rok bude stále zkoušena míra Vaší partnerské oddanosti. Váš protějšek je přirozeně podezřívavý a jen těžko věří, že taková chytrá a svůdná osoba jako jste Vy, dokáže mít oči jen pro něj/ni.

Kariéra

Na základě horoskopu pro letošní rok je zřejmé, že Vás peníze neminou. Dbejte na všechny sny, předtuchy a intuitivní signály, které se ve Vaší mysli objeví během spánku i v bdělosti.

Střelec

Střelec

23. listopad až 21. prosinec
Planeta: Jupiter
Živel: Oheň

Horoskop na rok 2023

Střelci obvykle nemají chladnou hlavu, protože živlem jejich znamení je oheň. Podle horoskopu budete v roce 2023 romanticky naladěni. Je třeba ale dbát na to, aby oheň lásky ve Vašem srdci nezahořel příliš, protože jeho žár by mohl spálit spolehlivý a velmi potřebný a rozum.

Láska

Střelci, rok 2023 pro Vás bude podle horoskopu důležitý při poznávání hranic mezi láskou a přátelstvím. Klíčem je umět obě tyto kvality vztahů odlišovat, ale zároveň je nechat vzájemně působit a podporovat.

Kariéra

Horoskop všem Střelcům radí, aby neodmítali pozvání na pracovní a obchodní schůzky, protože je čeká v roce 2023 kariérní úspěch. Budete ale nuceni pečlivě vybírat. Pokud se Vašemu podnikání daří, neváhejte s rozšířením prodeje. A pokud jste zaměstnaní, nebojte si říci o lepší peníze.

Kozoroh

Kozoroh

22. prosinec až 20. leden
Planeta: Saturn
Živel: Země

Horoskop na rok 2023

Máte poměrně jasnou představu, jací byste chtěli být Vy a co očekáváte od lidí kolem sebe. Podle horoskopu Vám však druhá z těchto vlastností může přinášet v roce 2023 nemalé problémy. Zjistíte totiž, že svět se netočí pouze kolem Vás. Pokud na ostatní netlačíte, udělají Vám radost sami od sebe.

Láska

Kozorozi by se pro tento rok měli připravit na tesklivé nálady a vzpomínání. O to horší bude vyrovnat se s takovými pocity, pokud se před Vámi objeví stará láska nebo nedořešený partnerský vztah z minulosti.

Kariéra

Rok 2023 připraví pro Kozorohy nejednu příležitost, ve které mohou kariérně vyniknout. Budete si však postupně více uvědomovat, že jste jen součástí určitého soukolí, které dokáže fungovat nakonec i bez Vás. Ztratíte pocit nenahraditelnosti.

Vodnář

Vodnář

21. leden až 20. únor
Planeta: Uran
Živel: Vzduch

Horoskop na rok 2023

Rovnováha bude podle horoskopu v roce 2023 hlavním pilířem Vašeho života. Překročte vlastní stín a zbavte se nešvarů nebo závislostí, které Vás již léta trápí. Horoskop v roce 2023 dává všem Vodnářům dobré předpoklady stát se spokojenými a vyrovnanými.

Láska

Cestování a romantika budou pro většinu Vodnářů synonyma. Léto je časem, kdy ve vzduchu doslova visí vzrušení a Amorovy šípy mají nejostřejší hroty. Vodnáři, tešte se na žhavé zážitky, které Vám dost možná zamotají hlavu. S příchodem podzimu budou Vaše myšlenky střízlivět.

Kariéra

Dejte pozor, abyste si na začátku roku nevzali v práci příliš velké sousto. Jak se říká, hlad má velké oči a Vaše ambice nikdy nebyly zrovna malé. Umět dobře odhadnout vlastní síly je tak výzvou pro všechny Vodnáře, které horoskop nabádá raději ke skromnosti a zdrženlivosti.

Ryby

Ryby

21. únor až 22. březen
Planeta: Neptun
Živel: Voda

Horoskop na rok 2023

Plout proti proudu je vysilující i pro zkušené a dravé ryby. Horoskop na rok 2023 Rybám doporučuje poohlédnout se po teplém golfském proudu a využít všech možností, které život přirozeně nabízí.  Horoskop Rybám předpovídá rovněž citlivé a klidné zázemí v lásce. Pokud se nyní nacházíte v bouřlivých vodách vášní, přemýšlejte, kudy vede nejkratší cesta k nějakému klidnému zálivu.

Láska

Podle horoskopu bude pro klid a harmonii života Ryb zásadní, jak naloží s věrností, která není vždy v souladu s rozmarným tajným přáním nebo vzrušující myšlenkou. Dobré mravy Rybám sice nepřinesou extravagantní a nezapomenutelné zážitky, ale mír v duši rozhodně také není málo.

Kariéra

Ryby, Vaše duše je od přírody volná a svobodná. Nejde Vám v prvé řadě o peníze, ale o principy. Dejte najevo také Vaši štědrost a osud Vám dobré úmysly vrátí i s úroky.

Zjistěte více po telefonu

Dalila – Astrologie, Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

facebook instagram

Autorská práva vyhrazena. Bez písemného svolení je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce. Výklad karet online zdarma připravil Jiří Berta, anglická verze Tarot Card Stories, Mapa stránek, 2024 © LB