eTarot.cz bTarot.cz

Tarotový horoskop na rok 2023

Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna
Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby

Beran – Císař

Beran

21. březen až 20. duben
Planeta: Mars
Živel: Oheň

Berani, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje  karta Císař.  V průběhu roku 2023 pocítíte nutkání vyzkoušet si svoje vůdcovské schopnosti.  Možná už po několikáté. Dejte si ale pozor. Horoskop připomíná, že ego a přímočaré jednání vám mohou více uškodit, než pomoci. To, co vašim kamarádům na vás může připadat jako originální a zajímavé, nemusí platit pro lidi, kterým chcete být vůdcem.

Horoskop vám doporučuje, abyste ubrali na své paličatosti a byli jste alespoň na chvíli trpěliví a vstřícní.

Chcete-li někoho vést, tak to nedělejte pro to, abyste sami nebyli vedeni, i když vaše svoboda je pro vás nade vše.

Využijte  odvahu a upřímnost Berana pozitivně. Raději se pusťte do něčeho, co zvládnete sami, protože v případě neúspěchu jste schopni se otřepat, zapomenout na to a jít dál.

Pokud si uvědomíte svoje přednosti, ale i svoje nedostatky, může být pro vás rok 2023 začátkem nových projektů a příležitostí. Jak tarotový horoskop závěre,m připomíná, Vše si dobře připravte, pročistěte si hlavu na nějaké zajímavé cestě a pusťte se do toho.

Býk -  Velekněz

Býk

21. duben až 20. květen
Planeta: Venuše
Živel: Země

Býci, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Velekněz.  V roce 2023 pro vás budou důležité rodinné vztahy nebo budete přemýšlet o založení vlastní rodiny. Využijte moudrosti Velekněze a vypořádejte s negativními vzorci, podle nichž rodina doposud fungovala. Jste plni lásky a porozumění, tak dejte na svou intuici a nebojte se pravdy, radí horoskop. Váš nadhled vám pomůže překonávat i složité překážky.

Horoskop vám jako Býkům předurčuje talent zvaný přesnost a spolehlivost. Ale přiznejte si, že občas zalenošit by bylo fajn. Popřejte si po velké námaze oddych a třeba se zaposlouchejte do dobré muziky.

Horoskop prozrazuje, že díky trpělivosti Býka a duchovní energii Velekněze se klidně v tomto roce můžete pustit do něčeho nového a samovolně rozpustit svá zklamání, spjatá s minulostí.

Rok 2023 je rokem, kdy podle tarotu můžete ostatním udělovat lekce, ale také je přijímat, zejména v prostředí rodiny. Musíte ale potlačit svou tvrdohlavost. Ne všechno, co umíněně prosazujete, je to správné. Vždyť jste v podstatě velmi tolerantní.

Blíženci – Zamilovaní

Blíženci

22. květen až 21. červen
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch

Blíženci, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Zamilovaní.  V roce 2023 pro vás nastává čas hodnocení vztahů s ostatními. Zapomeňte při tom na to, co vám říká váš rozum. Karta Zamilovaní vede vaše srdce. Tarotový horoskop doporučuje: Dejte na svůj pocit, které vztahy chcete prohloubit a které ukončit, protože vás už nenaplňují.

Horoskop rovněž říká, že se často ocitnete v situacích, kde budete nuceni volit ze dvou cest a různých řešení. Využijte proto inteligenci a bystrost Blíženců, které vás dovedou k rychlému a správnému rozhodnutí.

V roce 2023 si možná uvědomíte, že chcete pracovat sami na sobě, aby ve vašich vztazích nechyběla žádná z vytoužených kvalit. A hlavně, vše se dá řešit s humorem, a to vy dobře umíte. Blíženci, horoskop ještě předesílá: Jenom pozor na svůj bystrý intelekt a výřečnost. Někoho sice můžete ohromit, ale mnozí si vedle vás mohou připadat jako blbci.

Rak - Vůz

Rak

22. červen až 22. červenec
Planeta: Měsíc
Živel: Voda

Raci, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Vůz. Rok 2023 je pro vás obdobím pozitivního duševního nebo materiálního posunu. Horoskop Raky povzbuzuje: Najděte v sobě odvahu a svůj život rozhýbejte. Nebojte se překážek. Vše můžete zvládnout. Tarotová karta Vůz je při vás.

Podle horoskopu je pro vás nejdůležitější domov a rodina.

Nenechte se ovlivňovat okolím, ale dejte na sebe. Pokud cítíte potřebu udělat nějaké změny, které by vedly k vaší pohodě a spokojenosti, tak je udělejte.

Pokud vše zvládnete, můžete v roce 2023 dostat svůj život pod kontrolu a nastartovat tak cestu k celkové spokojenosti. A pokud se vám nebude dařit, tak využijte svůj pozitivní vztah k umění, řemeslu a kráse (obecně) a třeba si pro sebe něco vytvořte nebo si něco pěkného zazpívejte.

Pozor si ale dejte na své romantické sny, varuje horoskop, ty vás mohou hodně vzdálit od milované rodiny a můžete se tak lehce dostat do situace, že budete bezradní, zda jít za svým snem nebo zůstat v tvrdé realitě. Nejlépe je, stanovit si hranice a ty nepřekročit ani v rámci snů, ani v realitě.

Lev - Síla

Lev

23. červenec až 22. srpen
Planeta: Slunce
Živel: Oheň

Lvi, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Síla. Horoskop odhaduje, že v roce 2023 v sobě můžete pocítit velký elán, odvahu a tvořivou energii a hlavně novou chuť do života. Vaše sebevědomí vám umožní pustit se i do náročných plánů.

Podle horoskopu vám pomůže i vaše přirozená autorita a přátelské a velkorysé chování. Ale nepřežeňte to. Člověk si může naložit jenom tolik, kolik unese. Nemůžete být nejlepší ve všem.

Karta Síla je zároveň symbolem chtíče. Horoskop tedy Lva nabádá: Buďte vášniví, ale znáte to; všeho s mírou.

Lvi, v roce 2023 tak můžete navázat na své dosavadní úspěchy, popřípadě se v něčem posunout ještě dále, ale… Od hrdosti k ješitnosti a pýše je jenom krůček. Tak pozor, aby se vám to nevymstilo. Lidé uznávají autority, ale nemají rádi povyšování a aroganci.

Panna – Poustevník

Panna

23. srpen až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země

Panny, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Poustevník. Rok 2023 se tak pro vás může stát obdobím, kdy budete uzavírat jednu životní etapu. Horoskop díky tarotu předjímá čas osamění a koncentrace: Než se pustíte do něčeho dalšího budete chtít být nějakou dobu sám a všechno si v hlavě dobře srovnat. Než se pustíte do nového dobrodružství, projektu a další záplavy zážitků.

Panny, pečlivost a spolehlivost jsou podle horoskopu vaše přednosti, ale právě vybočování z vašeho zavedeného systému vám může přinášet nepříjemnosti. Jednoduše, pokud se nakupí více starostí nebo zážitků, tak to pro vás může být důvod si někde v samotě vše dobře promyslet, roztřídit a odpočinout si.

Horoskop na rok 2023 říká, že jste k sobě hodně tvrdí a přísní. Panna má vysoké standardy, což se projevuje i ve vaší skromnosti a obavě z rizik. To je chvályhodné, připouští horoskop. Ale nesnažte se vnucovat Váš způsob života i ostatním. Mohlo by se stát, že vás hodně lidí nepochopí a to může být právě důvodem, že se stáhnete do ústraní.

Panny, buďte dál takoví, jací jste a nehledejte adrenalinové zážitky. Místo cesty do Amazonie běžte raději na pěknou přednášku o ní. Pocit budete mít stejný, ale nemusíte nic riskovat.

Váhy - Spravedlnost

Váhy

23 září až 23. říjen
Planeta: Venuše
Živel: Vzduch

Váhy, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Spravedlnost. V roce 2023 možná pro vás nastane období generálního úklidu. Horoskop Váhy vybízí: Chopte se všeho, co ve vašem životě postrádá harmonii a rovnováhu. Je dobré v tomto směru vyřešit zejména finanční záležitosti a věnovat se více sami sobě.

Horoskop říká, že spravedlnost je nestranná a nezávislá. Tarot Váhy vybízí: Vytvořte pravidla, která budou vyhovovat vám i ostatním ve vašem okolí.

V roce 2023 si dávejte pozor na vyváženost. Pokud to budete přehánět v práci, nezapomeňte se stejně náročně odměnit. Třeba pěknou dovolenou s rodinou.

Váhy, i pro vás platí, a zejména pro vás, že pokud vydáte maximum energie, tak jí zas někde musíte získat. Ale to vás může úplně vyčerpat. Tarotový horoskop proto lidem narozeným ve znamení Vah doporučuje: Stanovte si hranice na jedné i na druhé straně, kam až můžete zajít. Nebo si vytvořte vyvážený systém, který bude fungovat s minimální námahou, a pak můžete občas všechno přehnat.

Štír – Smrt/Znovuzrození

Štír

24. říjen až 22. listopad
Planeta: Pluto
Živel: Voda

Štíři, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Smrt. Nejedná se však o smrt faktickou, ale symbolickou. Horoskop Štíra upozorňuje, že v roce 2023 tak může očekávat nějaký zlom. Vaše touha být stále více sám sebou může dojít až ke stavu zrození nového „já“. Aby jste se mohli posunout dále, musíte ukončit to, co nikam nevede a nebo vás trápí.  Mohou to být pracovní i osobní záležitosti nebo dokonce důležitý životní předěl.

Horoskop ale upozorňuje, že vždy je něco za něco. Aby mohlo vzniknout něco nového, musíte být ochotni obětovat něco ze sebe.

V roce 2023 se zaměřte více na sebe, na svoje zdraví a dopřejte si trochu samoty, abyste byli na nové změny dobře připraveni a naladěni.

Uvědomte si, že nemůžete být laskaví a obětaví k přátelům, pokud nebudete laskaví a obětaví sami k sobě, podotýká horoskop. Tarotové karty prozrazují, že abyste mohli dokončit realizace svých snů a nápadů, musíte přestat plýtvat svou energií na podezřívání druhých, sebekritizování a napravování křivd. Zdravě se naštvěte a uvidíte že to půjde.

Střelec – Umění

Střelec

23. listopad až 21. prosinec
Planeta: Jupiter
Živel: Oheň

Střelci, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Umění. Harmonie a rovnováha, na tyto kvality se v roce 2023 především zaměřte, radí horoskop. Protiklady, které vás v životě potkávají, je potřeba dát do rovnováhy. Jedině tehdy budete moci vytvořit něco pozitivního, ať už v práci nebo v soukromí. Taková snaha se však neobejde bez velkého odhodlání a pevné vůle.

Horoskop zároveň varuje před prostořekostí: Než něco řeknete, raději se nejdříve nadechněte a zamyslete se. Vaše upřímnost, byť dobře zamýšlená, může mnohé spíše ranit, než jim pomoci.

V roce 2023 se tak můžete systematicky pustit do svých plánů. Sice nechcete být nikým a ničím omezováni, ovšem, horoskop upozorňuje: Nezapomeňte, že, ale v životě to bez kompromisů prostě nejde.

Ponechejte si svůj optimismus a dobrou náladu, kterou kolem sebe umíte rozdávat, připomínají rovněž tarotové karty. Střelci, nebuďte vůči druhým zlomyslní a nevybuchnete při každém náznaku urážky nebo nespravedlnosti. Horoskop jasně doporučuje: Snažte se v sobě nastolit harmonii, být trpěliví, a pak můžete očekávat, že se vám začne dařit tak, jak si představujete.

Kozoroh – Ďábel

Kozoroh

22. prosinec až 20. leden
Planeta: Saturn
Živel: Země

Kozorohy podle tarotových karet nejvíce ovlivňuje karta Ďábel. Horoskop předesílá, že v roce 2023 vás možná potká velké pokušení. Protože jak v práci, tak v soukromém životě dokážete ze sebe vydat téměř vše, může tato výzva přijít téměř odkudkoliv – touha, abyste dosáhli ještě více. Kozorozi, pokud se bude jednat o něco nezbedné rozhodnutí či nutkání, klidně mu podlehněte a přijměte to s humorem. Avšak, pokud se bude jednat o vážnější motivaci, tak stůjte rovnýma nohama na zemi, protože by mohla přijít pohroma a smích by vám mohl zmrznout na rtech.

Horoskop vás upozorňuje, abyste brzdili svou ctižádost. Nezklamte důvěru lidí ve vás.

V roce 2023 využijte toho, že jste plánovití a spolehliví. Držte se toho, a když k tomu přidáte svůj duchaplný humor, tak se vám vše bude dařit.

Kozorozi, tarotový horoskop ještě poznamenává: Kdybyste náhodou nedodrželi vy nebo někdo ve vašem okolí naplánovaný časový harmonogram, tak sebe ani ostatní nekritizujte. Nejsme přece otroci času, ale čas je tu pro nás. A naopak, pokud trochu toho času ušetříte, využijte své přitažlivosti a smyslnosti pro drobný flirt, ale s humorem a s mírou.

Vodnář – Hvězda

Vodnář

21. leden až 20. únor
Planeta: Uran
Živel: Vzduch

Vodnáři, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Hvězda. V roce 2023 máte zejména vy, kteří si stále dáváte něco za vinu, důležitý úkol, pracovat na své sebeúctě, protože jedině tak si získáte i úctu od ostatních. Horoskop radí Vodnářům, aby kladli větší důraz na svou intuici a odhodlaně se pustili i do věcí, o kterých doposud pochybují, že by je zvládli. Nedejte ale na pochlebovače kolem vás. Ti jsou schopni vám namluvit cokoliv. To, co zvládnete sami, to vás posílí.

Horoskop vás ale upozorňuje, abyste si dávali jenom takové cíle, které můžete zvládnout. V opačném případě přijde místo uspokojení ze sebe zklamání, které vás může trápit dlouhou dobu.

V roce 2023 horoskop Vodnáře pobízí, aby se pokusil něco ze svých originálních nápadů zrealizovat. Pokud máte kolem sebe přátele, kteří vás mají rádi a chápou vás, může se vám to podařit. Ale musíte si věřit. Jinak dopadnete jenom jako idealističtí snílci.

Využijte svou vytrvalost, soustřeďte se na to, že naplánované věci dokážete i přeměnit ve skutečnost. Pokud by vás v tom úsilí někdo chtěl omezovat, tak hned nevybuchněte, jak to máte ve zvyku. Možná to s vámi myslí dobře. V klidu ostatní vyslechněte, a teprve pak v klidu řekněte svůj názor.

Ryba – Luna

Ryby

21. únor až 22. březen
Planeta: Neptun
Živel: Voda

Ryby, podle tarotových karet vás nejvíce ovlivňuje karta Luna. V roce 2023, jak ukazuje horoskop, Ryby může čekat množství překážek a problémů, které budou vyžadovat určité změny. Ryby spolehněte se na svou intuici a hned si ve všem udělejte jasno. To přece dobře umíte a víte, že problémy k životu patří a pokud se z nich poučíte, jenom vás to může posílit.

Horoskop ale Ryby také upozorňuje, aby se ve snaze ochránit druhé, neuchylovaly ke lžím a podvůdkům. Umíte sice životními situacemi neuvěřitelně proplouvat, ale otázka je, zda to opravdu děláte pro ty druhé, nebo jenom před nimi chcete vypadat dobře vy.

Ryby, pokud vás v roce 2023 potká nějaká velká překážka a narazíte na pomyslnou hráz, budete se muset rozhodnout. Ne vše je totiž možné obeplout. Navíc takové chytračení se může obrátit proti vám a vaši citlivou povahu by to mohlo hodně potrápit, varuje tarotový horoskop. Správným rozhodnutím můžete ušetřit spoustu energie, kterou využijete daleko lépe jinde.

Soustřeďte se na svou práci nebo zájmy, které vás baví, protože díky své pracovitosti a bystrému úsudku budete mít radost ze svých úspěchů a určitě vaše dobrá nálada prospěje blízkým kolem vás víc, než soucit.

Zjistěte více po telefonu

Lea – Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

facebook instagram

Autorská práva vyhrazena. Bez písemného svolení je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce. Výklad karet online zdarma připravil Jiří Berta, anglická verze Tarot Card Stories, Mapa stránek, 2023 © LB