eTarot.cz bTarot.cz
Logo Tarot

Horoskopy

Horoskopy a znamení zvěrokruhu

Na partnerském webu eTarot.cz si můžete přečíst horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu. A to, jak ve formě celoroční dlouhodobé předpovědi, tak i v měsíčních intervalech, kdy se v horoskopy zaměřují zejména na ideální příležitosti, slabiny i výzvy. Horoskopy rovněž doprovází originální popisy znamení zvěrokruhu a jejich charakteristiky. Díky studiu znamení zvěrokruhu lépe poznáte nejen sebe ale i Vašeho partnera nebo partnerku.

Andělské karty

Originální sada andělských karet je sestavena z obrazů starých mistrů. Kombinace vybraných andělů zosobňuje základní esenci lidské cesty životem. Třicet tři andělských karet Vás pohladí po duši a pomůže nalézt klid a harmonii v neklidném období.

Numerologie

Když pochopíte osobitost a jedinečnost čísel, dozvíte se, jak nás v každodenním životě čísla ovlivňují. Numerologie představuje osobitý pilíř vědy o významech, která nám čísla přinášejí. Každé číslo má specifické rysy a charakter, které můžete odhalit.

Čtení z ruky

Čtení z ruky, jinak též známé jako věštění z ruky nebo chiromantie, je nauka o tom, jak odhadnout charakter nebo budoucnost tazatele. Získejte vhled do života člověka tím, že prozkoumáte jeho ruku.

Zjistěte více po telefonu

Venuše – Výklad karet, Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

facebook instagram

Autorská práva vyhrazena. Bez písemného svolení je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce. Výklad karet online zdarma připravil Jiří Berta, anglická verze Tarot Card Stories, Mapa stránek, 2019 © LB