eTarot.cz bTarot.cz

Jiří Berta

Proč jsem se do této náročné cesty pustil?

Jsem malíř a grafik a nyní, po desítkách let sbírání životních zkušeností, se mně daří i psát. Zajímavé je, že jsem zkoušel psát už od dětství, ale vždy to skončilo po pár větách, až teď teprve mohu. Z toho vyplývá, že vše má svůj čas.

Jsem typický štír, ke kterému se úzce vztahuje tarotová karta „Smrt“ a vzestupy a pády jsou součástí mé povahy. Pokud je nemám, nejsem ve své kůži a tento stav jsem nazval „deprese ze spokojenosti“. Prošel jsem si od neúspěšné sebevraždy a protialkoholního léčení v 19-ti letech, dvou manželství, infarktu, až po řízení velkých firem, malování obrazů, fotografování, sportovní úspěchy, velkou lásku ke svým dětem, vnoučatům a lidem vůbec.

Zkuste i Vy napsat Váš příběh. Možná Vám samotný proces sepsání životních problémů pomůže jasně je zformulovat, a tím začít i jejich úspěšné řešení. Možná tak dokážete pomoci i někomu druhému, kdo si Váš příběh přečte a nalezne v něm inspiraci nebo poučení. Příběhy nám můžete poslat a my Vaše inspirativní zkušenosti zveřejníme.

Kontakt

Mgr. Jiří Berta
e-mail:
tel.: 724 006 007
(neslouží pro výklady karet ani jiné esoterické služby)

Zjistěte více po telefonu

Ludmila – Výklad karet, Reiki na dálku, Práce s kyvadlem

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

facebook instagram

Autorská práva vyhrazena. Bez písemného svolení je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce. Výklad karet online zdarma připravil Jiří Berta, anglická verze Tarot Card Stories, Mapa stránek, 2024 © LB